Urodziny

Urodziny

Warto obchodzić urodziny. Szczególnie te okrągłe. Oczywiście jak jest z kim celebrować. To cudowna chwila, gdy przy stole gromadzi się cała rodzina. Wszystkie dzieci, wnuki, a my „…Jeszcze w zielone gramy! Jeszcze nie umieramy…”(Wojciech Młynarski). Chociaż stale ocieramy się o…

Przejdź do paska narzędzi